دوشنبه 4 بهمن 1400  
 
Monday, January 24, 2022  
 
الإثنين, جمادى الثانية 21, 1443  
 

...

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار عمومی
1400/9/8 دوشنبه
مراسم تکریم و معارفه مدیر حراست ایمیدرو برگزار شد
نماینده حراست کل کشور در مراسم تکریم و معارفه مدیر حراست ایمیدرو، گفت : امروزه واحدهای حراست ، در معرفی مدیران توانمند ، سالم و متعهد ، نقش آفرینی کنند.

به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، مقدم در این مراسم که رئیس هیات عامل ایمیدرو و رئیس مرکز حراست وزارت صنعت معدن و تجارت حضور داشتند، ابتدا با برشمردن نقشه راه مبارزه با فساد دولت سیزدهم، تصریح کرد : شفاف سازی، شایسته سالاری، صیانت از نیروی انسانی و ... از جمله این بندهای این نقشه راه هستند. وی تاکید کرد : اصلاح ساختاری با هدف پیشگیری از تخلف و شناسایی گلوگاه های فساد انجام می شود. از این رو تمرکز ما به جای افراد، بر روی سیستم است.

وی همچنین اظهار داشت : مبارزه با فساد و استقلال مالی و اداری از دستگاه مربوطه، دو وظیفه اصلی است که در حوزه حراست پیگیری می شود.

این مقام مسوول، میرزایی - مدیری پیشین ایمیدرو- را فردی با سوابق قابل تقدیر ذکر و از تلاش های دوره مدیریتی وی قدردانی کرد. وی افزود : محمد علی صوفی به عنوان مدیر جدید حراست ایمیدرو، فردی شایسته است که سوابق اجرایی و تخصص قابل ملاحظه ای در مجموعه ایمیدرو داشته است.

از سوی دیگر رئیس مرکز حراست وزارت صنعت معدن و تجارت نیز طی سخنانی اظهار داشت: رسیدگی و برخورد با فساد تنها متمرکز بر قوه قهریه نیست بلکه برخورد سیستمی و اصلاح فرایندها با استفاده از تجارت گذشته، اهمیت به سزایی در این مسیر دارد.

عزت اله میرزایی نیز در این برنامه با اشاره به اقدامات دوره مدیریتی خود گفت : تقویت سیستم ارتباطی آی تی ایمیدرو با زیرمجموعه ها، توسعه و به روز رسانی شبکه این حوزه، ارتقای سیستم دوربین های مدار بسته، تقویت سیستم نظارت بر پیمانکاران و مشاوران، انجام دوره های اموزشی تخصصی و نیز دوره های جنگ نرم و همچنین اصلاح امور با هدف حفظ جایگاه و کرامت نیروی انسانی و تمرکز بر پیش بینی و پیشگیری وقایع از جمله اقدامات این دوره بوده است.

محمد علی صوفی مدیر حراست ایمیدرو نیز با تبریک هفته بسیج، گفت : اهداف و برنامه های پیش رو مطابق با برنامه های دولت سیزدهم هدایت و اجرایی می شوند. وی اظهار امیدواری کرد که پیشگیری از وقوع تخلف و همچنین ارایه مشاوره به مدیران ارشد در تصمیم گیری و تصمیم سازی نیز از سوی حراست به نیکی انجام گیرد.

در پایان این مراسم، از اقدامات دوره مدیریتی عزت اله میرزایی تقدیر و حکم مدیریتی محمد علی صوفی به وی اعطا شد.


 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر